Kategori

Aplike Havlu

Kalp Aplikeli Damat Havlusu

Doktor hanım ablasının onun için yaptırdığı aplikeli bohçaları çok beğenmiş. Öyle etliye sütlüye karışmayan kız, bir şey beğenince ablası kıyamamış olmalı, aynı aplikeden damat bohçasının havlusunda istedi. Takımı gül örnekli iğne oyasıymış. Ben havlusunu yaptım oyasını annesi dikecekmiş.

Havlu kadife, üzerinde gül ve kalp dokumaları var.  Bu haliyle çok sade ama takımı sardırdıkları arkadaş, kenar süslemelerini bohçasına göre yaparsa ablasının deyimiyle “tadından yenmez” 🙂

Hilal & Rıdvan çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

4 comments to Aplike Havlu

 • hilal

  Yaptığınız güzel çalışmalarla çeyiz anlayışımı değiştiren size, çeyiz çeyiz diye başımın etini yiyen anneciğime ve en önemlisi Samsundan doğru her işime koşan beni benden çok düşünen canım ablama teşekkür ederim.
  elinize kolunuza emeğinize sağlık sayenizde parmak ısırtacak bir çeyizim çıkıcak:)

 • Editor

  Güzel sözlerinizle beni onure ettiniz. Teşekkür ederim.

 • Rabia

  Hersey çok güzel oldu,emegin için teşekkür ederim canım:) Hilal’ime ve tüm evlenecek kızlarımıza mutluluklar dilerim.biz ancak tahtlarını yapabiliriz,Rabbim bahtlarını güzel yüzlerinden daha güzel eylesin..

 • Editor

  Öteki kızların bir melekleri var, Hilal’in iki, Sevde’nin üç olacak inşallah. Abla güzel kızlar yetiştirmiş vesselam. 🙂 Bu sözlerin üzerine diyecek bulamıyorum.
  Teşekkür ederim.

Leave a Reply