Kategori

Ara Dantelli Saten Nevresim Takımı

Kahverengi Dantelli Saten Nevresim Takımı

Nevresim Kahve ve tarçın tonlarını sevenler için güzel bir örnek oldu. Çok sevdiğim, güzel kalbine inandığım arkadaşım Sibel için diktim. Kumaş tamamen kendi zevki ama tabiiki kendine değil Can kardeşinin söz bohçası için. Zaten ablalar olmasa gelenek filan kalmayacak.

aradantelli nevresim takımı

Ara danteli sandık lekesi olunca arkadaşım ne yaptıysa çıkartamamış. Karadenizin kıvrak zekasıyla danteli çaya basıp karnar sularla yıkamış ve sonuç muhteşem. Size gayet orjinal kahverengi ara dantel. Nevresim Dört parça kumaştan oluşuyor. Desenli ne
vresimliğin üzerine pike renklendirir gibi kahverengi sateni dikip, ayrıca ekru sateni de kat yaparak pikoladım. Nevresimin arkası da yine acıkahve satenden. Yani oldukça orjinal. Bu işin en güzel tarafı beğendiğiniz kumaşlarla istediğiniz tasarımı diktirme imkanınızın olması. Bu takım sadece onlarda var.

ara dantelli nevresim takımı

Bende arkadaşımın uğraşısına layık nevresiminin sporluğuylada uyumlu renklendirme çalıştım. Katlı olarak çalıştığım renklendirmesiyle uyumlu yastıklar da hazırladım. Yastıklara da nevresim kumaşından kalan parçalardan böyle değişik renklendirme çalıştım.

Farklı ara danteli örneği görmek isterseniz tıkk!! http://havludantel.com/ara-uc-ornekleri/

ara dantelli yastık

Takım Sibel arkadaşımın kardeşi için Sakarya’ya Gitti.

Leave a Reply