Kategori

Budak Desenli Dertsiz

Değişik Dertsiz Masa Örtüsü Örnekleri

Ağaç budaklarını sever misiniz. Bence çok güzel ve doğal, gümüş-siyahla dokunmuş bayağı da orjinal olmuş. Porselen yakımınız beyaz üzerine gümüş yada siyah süslemeliyse böyle bir masa örtüsünü tercih edebilirsiniz. Pike takımı için kumaş alırken görüp çok beğendiğim, alıp hemen diktiğim dertsiz örtüye bir de siyah runner hazırlamaya karar verdim.

Makinem ve ışıklandırmalarım süper olmadığı için, fotoğraflarım güzel çıkmıyor. Yaptığım iş sayesinde hayatım boyunca çekmediğim kadar fotoğraf çekiyorum, sonra arasından büyük kızım Sena’yla en düzgünlerini seçmeye çalışıyoruz.  Aslında btün işler burada göründüğünden daha güzeller. Kızım biraz daha büyüsün onu fotoğrafçılık kursuna gönderebilirim, böylece anneciğini bir katlı bir sererek çekilmiş fotoğraflardan kurtarabilir. 🙂

Masa örtüleri çeyiz için yada günlük kullanımda annelerle kızlarının ortak paydada buluştuğu ender durumlardandır. Anneler kızlara çeyiz hazırlamak ister, kızlar ben onu sermem, bunu kullanmam diye yıldırma politasına girerler. Anneler klasikte direttiği için de dantellerimiz, hesap işlerimiz, kaneviçelerimiz hızla tükeniyor. Masasına sermekte banal bulunan dantelleri, moda diye sırtlarında taşıyan kızlarımıza, değişik şekllerde yararlanabileceğimiz kumaş-dantel kombinasyonlarını önerebiliriz. Evini çok spor döşemek istiyorsa ayrı ama her duruma uygun bir el emeği mutlaka var.  Bıkkın, özensiz gençlik olmasın, iki örtü ütülemekten kaçmak çok vahim.

Leave a Reply