Kategori

Nevresim Modelleri

Değişik Yeşil Nevresim Takımı Danteli Örnekleri

Değişik yeşilden dantel örüp saklamışlar, zamanı gelince de sandıklardan çokmış ve nevresim takımının süsü olmuş. Dantelle de hemen hemen aynı tonda da kumaş bulmuşlar. Renklendirmesi böyle bir model beğenilmiş. Renklendirmesine şekil dantelin üzerinde olsun, altı da böyle düz olsun istenmiş. Müşteri nasıl isterse takımlar öyle hazırlanır, sorgu -sual sorulmaz.

Değişik, değişik dantellere, değişik, değşik de renklendime yapıyoruz.  Aslında bu yapılan takımlar sadece sizde oluyor olması da ayrıca bir özellik katıyor. Ne bizler fabrikayız ,ne de örenler. O yüzden bir model dantelden, aynı renk ve aynı şekilde bulak ve bunu yine aynı renk ve şekilde pikolamanın ihtimali nedir? Sıfıra yakın bir yüzdeyle ifade edilir herhalde, o da “imkansız diye birşey yoktur” mantığından ileri gelir. 🙂

Çarşaf ve yastıkları da aynı modelin uçtaki hali oldu. Renkendirme şekillerinin beğenilmesinin biraz maddi boyutu da var tabi. Ne kadar ağır iş okadar külfette oluyor. Tabi bu benim işlerimde geçerli değil. Mesela iki pike yaptırdığınız fiyata ben iki pike, bir de nevresim takımı pikoluyorum, hem de renklendirmeli.

2 comments to Nevresim Modelleri

Leave a Reply