Kategori

Süper Dantelli Sünnet Nevresimi

Sünnet için Değişik Renklendirmeli Nevresim Takımı Örnekleri

Yine hiç tanımadığım hanımların siparişlerinden biri daha… Dantelleri kargoyla gönderip içersine kumaşın cinsi ve rengi yazılı olan bir not kağıdı da iliştirmişler. Daha öncesinde mesajlaşıp nasıl bir takım istediği konuşunda anlaşmıştık. Ters renklendirmeyi beğenmiş, dolgun piko istedi ama modeline karışmadı.


Renklendirmesinin alt bölmesine böyle şekillendirerek piko yaptım. datel üzerine bant ve altına değişik renklendirmeli piko tasarladım. Üzerindeki şeklin kalıbını da bu dantele özel çıkardım. Sahipleri takımı aldıkları zaman çok beğenmişler.  Böyle çalışılan takımların renklendirmesi ilginç oluyor ve istediğiniz renk kumaşta nevresim veya pike takımı hazırlanabiliyor.  Kızlarıma dantel alırsam beyaz renkte olmasını tercih ederim. İster beyaz  akfile çalışırım istersem renkli. Eğer siz renkli bir dantel örsemmi diye düşünüyorsanız, kızınızın sevdiği bir renkte örün. Eğer oğlunuzaysa bu dantel, bence beyaz örün. Beğenmediği rengi kullanmak istemiyor insan…

Önceleri internetten alışveriş nasıl olur diye düşünür, hatta kesinlikle güvenmezdim. Eşim alışveriş yapmaya başlayınca ben de güvenmeye ve aynı şekilde sipariş almaya başladım.  Eminim bu takımın sahibi de, dantelini gönderirken, acaba nasıl olur diye düşünmüştür. Gördüğünüz gibi kumaşlarımdan da, işimden de eminim. Kumaş içinde pikosu için de parmağınızı kıpırdatmadan, kapınıza kadar geliyor.

Leave a Reply