Kategori

Havlu Kenarları Dantelleri

En Güzel Havlu Kenarı Danteli Örnekleri Yeni

Havlu kenarı dantelleri, dantel sever hanımların, çok rağbet ettiği konuların başında geliyor. Çok çeşitli örülmüş değşik, değişik danteller var. Arasından zevkinize ve yapabilirlik düzeyinize göre beğenip örüyor yada ördürüyorsunuz. İnternetin en güzel tarafı da bu kadar zengin içerik, resim, ayrıntılı tarifin bir arada olması ve kolay elde edilmesi imkanı olsagerek.

Havlu kenarını tasarlayıp örenler de maşallah çok başarılılar. Dizaynını kendimiz yapamasak da örneğini görüp, örebileceklerimizi örebiliriz. Zor yada çok teferruatlı dantelleri sabırla örebilmekde bir maharettir. Aman bunlarla uğraşılırmı diye üstün yorumlarnı yapan zat-ı muhteremler, çok önemli işleri arasından böyle şeylere vakit ayıramasalar da, bizler seviyoruz ve severek uğraşıyoruz.

Bendeniz piko yapan tarafta da olsam, yaptığım işler arasından çok beğendiğim dantelleri , kızlarımın çeyizi için örmeye başladım. Daha çok küçük olsalar da bir iki birşeyler kenara ayırmayı seviyorum. 10-15 sene sonra iyiki de örmüşüm diyeceğimi düşünüyorum.

11 comments to Havlu Kenarları Dantelleri

Leave a Reply