Kategori

Peluş Klozet Takımı

Deri Aplikeli Peluş Klozet Takımı

Simli suni deriyle yaptığım aplike çiçek, pikelerimde de kullandığım bir model. Gül yaprağı gibi yapraklar ve kıvrımlı şekillerle süsleyerek, derileri peluşa sıkı zigzagla sararak çalıştım.  Üzerine aplike yaptığım deriden bir de havlu sepeti yapıp değişik bir takım oluşturdum. Kırık beyaz peluş üzerine siyah deri de şahane oldu. İnce ve sık tüylü kaliteli peluştan diktiğim takımı görenler hayran kaldılar.

Yumuşacık ve tamamen el yapımı olarak hazırlanmış bu güzel takım, Pendik’e Halime hanıma gitti. Güle güle kullanılsın inşallah.

2 comments to Peluş Klozet Takımı

  • azize

    canım eline sağlık çokkkk güzel olmuş ben size birşey sorucam peluştan yapılan klozet takımlarını nasıl dikiliyo yada yapışkan gibi birşeylemi yapıştırılıyo hello kıtty çok hoşuma gitti internette gördüm yapmak istiyorum şimdiden teşk ederim 🙂

  • Editor

    Teşekkür ederim Azize hanım. Peluşlar değişik şekillerde dikilebilirler,mesela buradaki takımı deri üzerine şekil çizerek önce zigzag yapıp temizledim, sonra temizlediğim kenarları sardım. Altına da kaydırmaz diktim. Siz isterseniz astarlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Leave a Reply