Kategori

Sade Dertsiz

Krem Kahve Dertsiz Masa Örtüsü

Salon mobilyalarında acı kahve tonları kullanan hanımlar desenli masa örtüsünde çok şanslı olmuyorlar. Gümüş ve siyahlar gibi spor desenler yerine küçük çiçekli üretilmişler malesef. Bunlar da zevkinize hitap etmiyorsa, kendinize başka çözümler üretmelisiniz. Hatta manifaturacılara gidip çalışanlardan yardım isteyebilir yada kendiniz kombin yapabilirsiniz. Krem sade, kendinden desenli dertsiz masa örtüsü ve üzerine acı kahve deri saten runner gibi… Dertsiz kumaşın desenlerine uygun piko da yapıldı mı, gayet hoş götüntü oluyor.

Bazen maillerde öyle şeyler isteniyor ki tamamen hayaller üstüne… Yinede kırmamak adına kumaşçıları dolaşıp istenen gibi bir şey var mı bakıyorum. Ne istediğini bilmek çok güzel, bir de olanla bir araya getirebilirsek şahane oluyor. 🙂

Masa örtüsü Serap hanım için Kocaeli/Derince‘ye gidecek. Güle güle kullanılsın inşallah.

2 comments to Sade Dertsiz

  • MELEK

    ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL YAPTIKLARINIZ, BEĞENİYLE TAKİP EDİYORUM.BENDE HOBİ OLARAK DİKİŞ DİKMEYE BAŞLADIM.MASA ÖRTÜSÜ VE RUNNER İÇİN ÖLÇÜLERİ SORACAKTIM.(BENİM MASAM 190-90)

  • Editor

    Teşekkür ederim Melek hanım. Yeni işiniz hayırlı olsn. Dertsizlerin eni 160cm’dir. Kumaşınızı 2,45m boy 1,45m en kesmelisiniz. Kenarlarını 2cm temiz dikiş için 4cm kenar için çevirirseniz şık durur. Bu şekilde dikerseniz masa örtünüzün bitmişi, 130x230cm olacaktır. Runnerınızı 40cm deri satenden boyunu eksiltmeden aynı teknikle uçlarını ortada birleştirerek üçgen formu verip dikebilirsiniz.
    Kolay gelsin.

Leave a Reply