Kategori

Siparişle Havlu Kenarı

Çok Güzel Motifli Havlu Kenarı Örnekleri

Kenar danteli ilginç ve çok da hoş. Dantele önce motiflerin orta kısımlarındaki yaldızlı  kısımlarından başlıyorsunuz. Beyaz olan kenarlarını örerken birbirlerine de ekliyorsunuz. En sonunda da bandını örüp kurdelesiyle süslüyorsunuz. İnce, teferruatlı ama her güzel şeyin bir uğraşısı da var.

Havlu kenarı Pelin hanım için.  Kendileri,  örneği sayfaları gezerken görüp çok beğendiğini yazıp, iki de güzel fotoğrafını ekleyip  mail adresime göndermiş.  Havlu kenarı danteli isteği üzerine, aynı renklerde, 50 No floş iple örüldü.

Örneği beğenenler için yakın hali, resmin üzerine tıklayıp görüntüyü daha da büyütebilirsiniz.   Güle, güle güzel günlerde kullanılsın.

4 comments to Siparişle Havlu Kenarı

 • kübra

  iyi günler cok güzel modeller var bben s seklinde havlu kenarı varya onun ucunu iğne oyası ile yapmışlar onu bitürlü bulamıyorum yardımc olun ayriyetten ben satışta yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 • Editor

  Teşekkür ederim.
  Sorduğunuz örneği biliyorum ama iğne oyasıyla yapılanını görmedim malesef.
  Sitemden işlerini göstermek isteyen arkadaşlar resimlerini gönderiyorlar, yardımcı oluyorum tabiki.
  İyi akşamlar…

 • Üsteki havlu kenarını rica ettim yaparmısınız diye sağolsun hülya hanım ilgilendi.Ürün elime ulaştı çok teşekkür ederim.Çok güzel olmuş herkese tavsiye ederim.

 • Editor

  Güle güle kullanın, Pelin hanım. 🙂

Leave a Reply